Případová studie: Jak přesně jsme postupovali, abychom dostali eshop s oblečením avendro.cz do zisku


Případová studie: Jak přesně jsme postupovali, abychom dostali eshop s oblečením avendro.cz do ziskuPavel Šíma vám v záznamu ze semináře Chytřejší digitální marketing v roce 2014 prozradí, jak naše digitální agentura dostala nový eshop s oblečením avendro.cz během jednoho roku do zisku.

Dozvíte se, kterými fázemi jsme prošli. Které kanály nám fungovali hned na poprvé, které jsme museli zkoušet vícekrát a jak jsme při tom přemýšleli a postupovali. Proč se nám agilní řízení projektu ukázalo jako jediné možné a v čem tkví síla optimalizace konverzního poměru (CRO)? Je nutné a důležité investovat do optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC reklamy a online PR, nebo jde jen o vyhozené peníze?

Pavel vám také ukáže práci s emailovými databázemi a jak využívat remarketing takovým způsobem, aby byl výnosný a nepřicházeli jste o vaše zákazníky.

Dozvíte se také, že i Facebook může být prodejní kanál i v případě malého počtu fanoušků. Rozhoduje především široký dosah, užitečný obsah a chytré používání záložek na Facebooku.

Rozhodnutí v projektu jsme dělali vždy na základě dat. Se zákaznicemi avendro.cz proběl marketingový výzkum formou focus group. S jeho výsledky se také seznámíte v tomto videu. Díky němu víme, které z oslovení – “baculka”, “plnoštíhlá”, nebo “nadměrná” – je nejvhodnější pro zákaznice používat.

Prezentaci k přednášece najdete na našem SlideShare –

Podobná videa