KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2018


KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2018Hlavní město České republiky – Praha, a především Pražský hrad patří k unikátním kulturním památkám, které připomínají tisícileté dějiny českého království a stoletou historií Československa.
Ve slavnostních místnostech Pražského hradu se je již od nepaměti, z rukou králů či významných představitelů, udělují ty nejvzácnější medaile a ocenění.
Zde, v reprezentačních prostorách Španělského sálu vyhlašuje panevropská společnost COMENIUS výsledky prestižní soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“, LADY PRO a GENTLEMAN PRO.
30. listopadu 2018 právě tady obdrželi vyznamenaní své diplomy.
Akciová společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group se v celkovém prestižním žebříčku firem – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, umísťuje již od roku 1997. V letošním roce se společnost umístila na 14. místě, v celkovém pořadí nejlepších českých firem.
V oborových kategoriích získává společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group ocenění pravidelně již od roku 2012. Ve filmové zkratce si můžeme připomenout jejich úspěchy z posledních let.
Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group je významnou obchodní korporací podnikající zejména v oblasti energetiky a realit. Je hlavní obchodní korporací koncernu HOLOUBEK, který postupně rozšířil své podnikání do mnoha různých oblastí. Jsou to například: energetika, likvidace ekologických zátěží, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky, velkoobchod, internetový obchod, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

Rozhovory:
Ing. Karel Muzikář, CSc. – prezident společnosti Comenius

Vyhlašovatel soutěže ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH:
COMENIUS – panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko – technickou spolupráci

Video vyrobila televizní a reklamní společnost TVF, s.r.o.
Mgr. Oldřich Brýža, MBA – režisér . ředitel společnosti

Podobná videa