KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2016


KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2016Slávou opředené centrum Prahy a především Pražský hrad patří k unikátním historickým památkám zapsaným na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V sále Pražského hradu, se je již po staletí, z rukou králů či významných představitelů, udělují ty nejvzácnější medaile a ocenění. V reprezentačních prostorách Španělského sálu vyhlašuje panevropská společnost COMENIUS výsledky prestižní soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“, LADY PRO a GENTLEMAN PRO. 25. listopadu 2016 právě tady obdrželi vyznamenaní své diplomy. Úspěšné firmy byly v rámci soutěže Českých 100 nejlepších oceněny v celkem osmi oborových kategoriích.

Hvězdou letošního ročníku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH se stala akciová společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group, která zářila v kategorii Dynamický růst a stabilita. Ocenění si převzala dcera majitele společnosti Denisa Krausová, z rukou předsedy hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ivana Pilného.
Ve stejné kategorii, tedy Dynamický růst a stabilita, získává společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group ocenění pravidelně od roku 2012. Ve filmové zkratce si můžeme připomenout jejich úspěchy z posledních let.
Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group se v prestižním žebříčku firem – ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, umísťuje již od roku 1997. V letošním roce dosáhla dosud nejlepšího výsledku – 15. místa v celkovém pořadí nejlepších českých firem.
Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. je významnou obchodní korporací podnikající zejména v oblasti energetiky a realit.
Slavnostním večerem hosty provázeli televizní moderátoři Jolana Voldánová a Daniel Takáč. O vynikající kulturní program se postaral Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Osvěžující zážitek poskytla módní přehlídka známé české návrhářky Tatiany Kovaříkové. Byla zde představena její působivá kolekce společenských šatů podzim-zima 2016-2017.

Video vyrobila televizní a reklamní společnost TVF, s.r.o.
Mgr. Oldřich Brýža, MBA – režisér . ředitel společnosti

Podobná videa